Po co sie uczyc hiszpanskiego?

Po co sie uczyc hiszpanskiego?

Jeśli uczeń robi arkusz 40 problemów wszystko o kolejności operacji, a uczeń ma reguły mylić, to każdy problem zostanie pominięte. Ale większy problem jest taki, że błędem just got praktykowane 40 razy. To właśnie stało się zakorzenione na uwadze, że studenta na zawsze powodować kłopoty, chyba że można poprawić.

Miałem wiele szkół Algebra studenci wprowadzić klasę myślenia znają prawidłową kolejność operacji, ale szybko dowiedzieć się, że coś jest nie tak. Kopiąc głębiej, odkrywamy, że dowiedział się, że kolejność operacji nieprawidłowo, chociaż będą przysięgać, że robią to, co uczono. W rzeczywistości, oni wydali poprzednią parę lat uprawiania nieprawidłowo. Ich odpowiedzi został oznaczony źle, ale nikt nie wziął czas, aby dowiedzieć się dlaczego. I nigdy nie został naprawiony uszkodzony.

Po co sie uczyc hiszpanskiego?

Wiele osób uważa, że ??pokazywanie studenta raz, jak poprawić błąd w nim, a po nich ćwiczyć, że jeden problem jest wystarczająca. ŹLE! To zajmie konieczności student zrobić PBOK Odszkodowania setki podobnych problemów poprawnie stałym nadzorem zastąpić nieprawidłowe metody w mózgu.

Wiele pierwszaków wprowadzić Algebra z uczonymi mnożenia pomyłek-z których najczęściej jest 7 x 8 = 54. (zaufam, że znasz poprawną odpowiedzią jest 56.) Te błędy, które studenci wprowadzają w Algebra były praktykowane przez tak wiele razy czas przybywają uczniowie w liceum, że studenci często nie wierzą, że popełnił jakieś błędy. Algebra i nauczyciel nie ma czasu potrzebnego, aby naprawić te błędy.

Po co sie uczyc hiszpanskiego?

W innym artykule, będę wyjaśniając, jak naprawić błędy praktykowane; ale zapewniam cię, że nie jest szybkie i nie jest to łatwe. I to na pewno nie wiąże się kolejny arkusz!

O wiele lepszym rozwiązaniem jest, aby nigdy się błędem praktykowane. Umiejętności i wywiercić arkusze mogą uniknąć kłopotów tylko wtedy, gdy ktoś stoi nad studentów z uwagą na każdą odpowiedź, być napisane.

– autor artykułu