Po co sie uczyc wloskiego?

Po co sie uczyc wloskiego?

Jeszcze jeden bardzo ważny powód, aby unikać umiejętności i wywiercić Arkusze

Podczas niedawnej wyszukiwania w Internecie stron obiecujących gwiazd na sukces w matematyce, odkryłem stronę poświęconą nauczaniu fakty mnożenia się, co jeszcze, ale umiejętności i wywiercić arkuszy. Strona po stronie, po stronie umiejętności i wiertniczych aby przejść na stronę kliknij tutaj. arkuszy. Na początku byłem strasznie sfrustrowany, aby zobaczyć to i zacząłem zadać sobie pytanie „Ile razy muszę powiedzieć …?” Wtedy przypomniałem sobie odpowiedź: co najmniej jeden więcej!

Podobnie jak w poprzednim artykule, wybrałem inny bardzo ważny powód, aby uniknąć umiejętności i wywiercić arkusze i będę szczegółowo wyjaśnić, dlaczego to jest problemem.

Po co sie uczyc wloskiego?

Umiejętności i wywiercić arkusze zwiększyć prawdopodobieństwo praktykowane błędów; i praktykowane błędy są niezwykle trudne do naprawienia.

Podczas mojej kariery nauczycielskiej, Często stwierdził, że statystyki za informacje, które należy rozważyć dowiedział się, że to muszą być powtarzane lub praktykowane od 4 do 10 razy. W ostatnim czasie, liczba potrzebnych powtórzeń zwiększyła się w czasie od 20 do 50 razy. Obecnie powtarzanie słowo jest używane w strzeżonym mody. Ale głównym punktem jest to, że zajmuje to wiele powtórzeń na informacje mają zostać przeniesione do pamięci długotrwałej, a które należy uwzględnić wnioski.

Po co sie uczyc wloskiego?

Więc dlaczego nie uważam umiejętności i wywiercić arkusz jako odpowiednie narzędzie do osiągnięcia tych powtórzeń?

Powód, dla którego jest przeciwieństwie do umiejętności i wiertniczych arkuszy dla każdej nauki opiera się na innej ważnej statystyki. Niezależnie od tego, ile powtórzeń potrzeba, aby nauczyć się czegoś po raz pierwszy, czy fakt, technika, definicja, itp uczy się nieprawidłowo, to zajmie setki owszem-setki powtórzeń poprawić błąd. Poprawianie błędu polega unlearning tego, co już zostało „nauczył”, a następnie zastąpienie jej prawidłowej informacji.

– autor artykułu