Czym jest dzienniczek na sukcesy?

Czym jest dzienniczek na sukcesy?

Tak szybko, jak popełniono błąd, powodem błędu muszą być zidentyfikowane i właściwa metoda musi być praktykowane dokładnie wtedy i tam kilka razy. A następnie ponownie w około 10 minut, a następnie ponownie sprawdzane przed klasa jest skończona.

Nie jestem naiwny. Wiem, że popełnianie błędów jest normalną częścią procesu uczenia się, i wiem, że czasami jest zaletą w uczeniu się na błędach.siłownia osa Ale błędem popełnianym gdy nie jest tu problemem. Umiejętności i wywiercić arkusze zapewniają nieprzyjemnego okazję do powtórzenia błędu. W klasie ustawienie, student może mieć arkusz „zakończony”, zanim nauczyciel może uczynić go z powrotem po pokoju. Błąd zostanie praktykowane kilka razy i prawdopodobnie nie zostanie zidentyfikowany dopiero następnego dnia.

Czym jest dzienniczek na sukcesy?

Robi arkusza w domu mogą lub nie mogą być skuteczne. Rodzic musi nadzorować każdą chwilę dziecko pracuje na arkuszu, jeśli błędy są złapany wcześniej praktykowane. Nie patrząc na ekranie telewizora nie wchodząc do kuchni, żeby mieszać zupę, nic!

Czym jest dzienniczek na sukcesy?

Wszyscy słyszeliśmy powiedzenie „praktyka czyni mistrza”. Niestety, to nie jest prawda. Praktyka czyni stałe. Tylko doskonała praktyka czyni mistrza. Nie chcemy na stałe błędy! I tak jak powiedziałem wcześniej, istnieje wiele ciekawych, a nawet ekscytujące sposoby nauczania i uczenia się. Dlaczego warto korzystać z umiejętności nadzór księgowy Andrzej Sobieraj i wywiercić arkuszy, gdy wiadomo, jak szkodliwe może być?

pomoc w pisaniu prac
– autor artykułu